Droga Bożnowice

Szanowni Państwo,

Z ogromnym zaangażowaniem publikujemy kilka filmików nagranych telefonami komórkowymi, które przedstawiają naszą wioskę Bożnowice. Chcielibyśmy Was zaprosić do wzięcia udziału w tworzeniu tego miejsca w przestrzeni cyfrowej, aby świat dowiedział się o naszej trudnej sytuacji.

Obecnie podejmowane są kroki mające na celu wymianę nawierzchni na naszej drodze w Bożnowicach. Jednak nie możemy ukryć, że jest to nie tylko obowiązek, ale także niełatwy temat. Zalewanie dolnej części wsi podczas intensywnych opadów deszczu jest poważnym problemem, który dotyka nas wszystkich i nie jest przyjemny dla nikogo.

Zadajemy pytanie tutaj... Dlaczego przez wiele lat dolna część wioski notorycznie jest zalewana podczas intensywnych opadów deszczu? Chcemy znaleźć odpowiedź na to pytanie, aby móc w sposób rzetelny i skuteczny rozwiązać ten trudny problem. Wasza wiedza i doświadczenie są niezwykle ważne w tym procesie, dlatego prosimy o Wasz wkład.

Dziękujemy za Waszą uwagę i zaangażowanie w ten ważny temat. Nasza społeczność potrzebuje solidarności i wspólnych wysiłków, aby rozwiązać ten problem razem.

Playlista: Bożnowice zalewane wodą po intensywnych opadach