Drugie życie dla Twoich starych mebli

Czy masz niechciane meble, które są zniszczone, stare lub po prostu przestały Ci się podobać?

Dobrze trafiłeś! Fundacja W KIERUNKU chętnie je przyjmie i nada im nowe życie.

Płyty meblowe

Płyty meblowe są niezwykle wszechstronne i mogą posłużyć jako podstawy do tworzenia nowych mebli, regałów, stołów, blatów czy szafek. Dlatego szukamy płyt meblowych o różnych rozmiarach i grubościach

Jeśli masz meble, które chciałbyś oddać i potrzebujesz naszej pomocy, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli ustalić szczegóły dotyczące terminu, adresu i rodzaju mebli, które mają być demontowane.

Logistyka

Nasz zespół wolontariuszy jest gotowy, aby podjąć się misji demontażu mebli w pomieszczeniach, gdzie się znajdują, i przetransportować je do naszego samochodu dostawczego!

Nasi doświadczeni wolontariusze wyposażeni są w odpowiednie narzędzia i umiejętności, aby dokonać demontażu mebli w sposób skuteczny i bezpieczny.

Naszym priorytetem jest zachowanie jak największej liczby elementów mebli w jak najlepszym stanie, aby móc wykorzystać je w naszych projektach.

Renowacja

Przeprowadzamy renowację naszej siedziby, wzmacniamy i poziomujemy konstrukcje stropów, aby stworzyć unikalne podłogi, które dodadzą charakteru naszym pomieszczeniom.

Warsztaty - pracownia

Ponadto, w naszej pracowni prowadzimy różnorodne warsztaty, w których wykorzystujemy te meble do tworzenia kreatywnych rzeczy dla naszych darczyńców.

Dzięki temu, osoby zagrożone wykluczeniem społecznym mają możliwość uczestniczenia w tych warsztatach, odnajdując cel w życiu i rozwijając swoje umiejętności.

Wierzymy w zrównoważone podejście do życia i dbałość o środowisko. Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy mają stare meble, aby zamiast wyrzucać je na śmietnik, oddali je nam. Dzięki temu razem tworzymy lepszą przyszłość poprzez recykling i redukcję odpadów.

Jeśli chcesz przekazać nam swoje meble lub dowiedzieć się więcej o naszych działaniach, skontaktuj się z nami.

Czekamy na Twoje meble i serdecznie zapraszamy do współpracy!

Fundacja W KIERUNKU - dajemy nowe życie Twoim starym meblom.

Aby dowiedzieć się więcej o Fundacji, napisz  [fundacjawkierunku@gmail.com]

Twoje zdanie się liczy – podziel się z nami swoją opinią o Fundacji W KIERUNKU