Twoje zdanie się liczy – podziel się z nami swoją opinią o Opiece nad grobami  prowadzoną w ramach  Fundacji W KIERUNKU

Opieka nad grobami

Uczcij pamięć zmarłych

Oferta opieki nad grobami na odległość przez wolontariuszy, proponowane usługi w ramach pracy społecznej wolontariuszy:

.

.W ramach porządkowania grobu:

Opieka nad zielenią:

Dodatkowe czynności:

Uczcij pamięć zmarłych

Wszystkie koszty do zwrotu dla wolontariusza są ustalane indywidualnie, uwzględniając potrzeby (po oględzinach nagrobka.)Dodatkowe informacje: przed i po wykonaniu czynności  wolontariusze wykonują dokumentację fotograficzną, którą otrzymasz w dogodnej formie (np. email, mms, WhatsApp). Dzięki temu masz pełną kontrolę i możesz potwierdzić zgodność wykonanej pracy z Twoimi oczekiwaniami.

Nasza oferta zapewnia prostą, łatwą i przyjemną obsługę, dbając o każdy detal, aby pamięć o zmarłych była należycie uczczona.

W celu wykonania opieki nad grobem potrzebujemy:

Nasi wolontariusze z przyjemnością wykonają tę usługę za darmo, a Ty będziesz pokrywać tylko koszty : dojazdu, kwiatów, zniczy, środków i utrzymania czystości.

Aby dowiedzieć się więcej o Fundacji, napisz  [fundacjawkierunku@gmail.com]