Fundacja W KIERUNKU Bożnowice 6, 57-220 Ziębice +48 515 940 927 fundacjawkierunku@gmail.com

Twoje zdanie się liczy – podziel się z nami swoją opinią o Fundacji W KIERUNKU

Fundacja W KIERUNKU (na Facebook'u)

Świętujemy lekkość bycia początkującą Fundacją. Wierzymy że jesteśmy w jednym z najbardziej twórczych okresów naszego istnienia.

Każdy czas jako grupa nieformalna (prawie 3 lata) a teraz Fundacja W KIERUNKU przynosi zmiany w tematach, którymi żyjemy, i w tym, jak działamy. Niezmiennie jednak zależy nam na tym, by robić to dobrze, by się rozwijać, by zwiększać skuteczność (z zachowaniem “FLOW”).

Bardzo ważne jest dla nas zdanie osób zainteresowanych naszymi działaniami oraz rzeczami które tworzymy. Dlatego chcielibyśmy, żebyście podzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami w prosty sposób, wystawiając opinie w Google.

Mamy nadzieję, że nie będziecie dla nas zbyt surowi, a szczerzy i konstruktywnie krytyczni.

Nie pogniewamy się też za kilka ciepłych słów. Na Wasze opinie czekamy, ale już teraz dziękujemy wszystkim, którzy poświęcą swój czas

Zespół wolontariuszy Fundacja W KIERUNKU

Treść opracowana również częściowo przez uczestników Cyfrowy Klub Seniora Bożnowice okolice.

Interesuje nas również, wasza opinia na temat mediów społecznościowych które tworzymy w ramach naszego Cyfrowego Klubu Seniora.

Patrząc na ich oblicze co jest naszymi silnymi, a co słabymi stronami?

Co cenicie w naszej działalności, a nad czym powinniśmy jeszcze popracować?

Dzięki tym informacjom będziemy mogli lepiej planować przyszłe działania.

Wasze opinie naprawdę się dla nas liczą i dokładnie analizujemy wszystkie odpowiedzi.

Ale z góry uprzedzamy: pewnie w opiniach pojawią się też takie postulaty, których nie będziemy w stanie zrealizować. Jedne będą się wykluczać, inne będą na ten moment zbyt kosztowne lub zbyt śmiałe na nasze siły.

Ale niech to nie zniechęca Was do zgłaszania swoich różnych pomysłów – będziemy mieć z czego wybierać.

Aby dowiedzieć się więcej o Fundacji, napisz [fundacjawkierunku@gmail.com]