System Obsługi Wolontariatu (SOW) https://sow.korpussolidarnosci.gov.pl/pl/login  to ogólnopolskie narzędzie, dzięki któremu wolontariusze i organizacje mogą komunikować się ze sobą i składać oferty pracy i pomocy wolontariackiej.

 

SOW jest autorskim systemem Korpusu Solidarności https://www.korpussolidarnosci.gov.pl/pl i jedynym w Polsce, który oferuje tak wiele funkcjonalności i możliwości w jednym miejscu zarówno wolontariuszom, jak i koordynatorom. System pielęgnuje i służy rozwojowi wolontariatu długoterminowego w naszym kraju.

 

System Obsługi Wolontariatu powstał w 2019 roku dla wolontariuszy i organizacji z całej Polski. Do tej pory zgromadził blisko 3,5 tys. użytkowników. System daje przede wszystkim takie możliwości, jak:

– wyszukiwanie ofert wolontariatu,

– dodawanie ofert pracy i pomocy wolontariackiej z pośród niemal 40 różnych kategorii,

– prowadzenie dziennika godzin wolontariatu,

– dostęp do Karty Wolontariusza,

– dostęp do wyjątkowych benefitów od Partnerów Karty Wolontariusza,

– zarządzanie wolontariuszami (dla koordynatorów),

– generowanie umów wolontariackich (dla koordynatorów),

– komunikację krzyżową między użytkownikami dzięki wewnętrznej skrzynce wiadomości.

 

SOW dostępny jest jako aplikacja webowa oraz mobilna na Android i iOS.

 

Daj się wciągnąć w wolontariat! Dołącz do https://sow.korpussolidarnosci.gov.pl/pl/login i znajdź ofertę dla siebie!Otrzymanie wsparcia dla naszej fundacji jest prawdziwym zaszczytem, który otwiera nieograniczone możliwości dla beneficjentów. Dzięki realizacji zadania publicznego w ramach programu "WOW w NGO!", można nie tylko usprawnić współpracę z naszymi niesamowitymi wolontariuszami, ale także przekształcić pasje w rzeczywistość. Jest to nie tylko szansa na rozwijanie organizacji, ale także na spełnienie swoich marzeń i ambicji.

Nasza fundacja daje beneficjentom dostęp do wsparcia finansowego i pozafinansowego, które pozwala osiągnąć wiele celów:

Program "WOW w NGO!" ma na celu wzmocnienie sektora pozarządowego poprzez profesjonalizację i skuteczne zarządzanie wolontariatem. Wierzymy, że to podejście przyczyni się do rozwoju organizacji oraz otworzy drzwi do nowych możliwości i osiągnięcia wielkich rzeczy.

Dla nas jest to wielki zaszczyt móc wesprzeć wasze marzenia i pasje poprzez realizację tego programu. Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy osiągnąć wiele i sprawić, że wasza organizacja będzie jeszcze bardziej efektywna i inspirująca dla innych. Dziękujemy, że możemy być częścią waszej niezwykłej historii!